İade Koşulları

Ahsen Esans Kitap
İade, sipariş iptali, arızalı ürün değişimi  konuları ile ilgili süreç aşağıdadır. Detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimizden  (0535 590 77 64) nolu telefondan destek alabilirsiniz.  

Sipariş İptali & Ödeme İadesi

Seçmiş olduğunuz ödeme yöntemleriyle verilmiş ve henüz teslimat sürecine girmemiş siparişlerinizi, üye girişi yaptıktan sonra hesabım menüsü altındaki "sipariş geçmişim" menüsünden online olarak iptal edebilirsiniz.

İade İşlemleri

Ahsen Esans ve Kitap'tan yapmış olduğunuz alışverişlerde, aldığınız ürünleri genel iade koşullarına uygun olması şartı ile tarafınıza gönderilen 2 nüsha fatura ve iade nedeninizi açıklayan bir not ile birlikte 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün gönderimini tarafımıza yapmadan önce mutlaka “bize ulaşın” bölümündeki "iletişim formu"nu doldurduktan ya da  0535 590 77 64 numaralı telefonla çağrı merkezimiz ile iletişime geçmelisiniz. Çağrı merkezimiz iade koşulları ve kargolama konularında size yardımcı olacaktır. Sadece genel iade koşullarına uyan ürünler iade alınmakta ve fatura nüshalarında eksik olması durumunda iade alınmamaktadır.

 
Devam Et